Статьи

Вебінар «Вийти з карантину на нову роботу: алгоритм дій»

Вебінар «Вийти з карантину на нову роботу: алгоритм дій»

Коронакриза поставила перед нами багато нових викликів. Для когось серед них – необхідність пошуку нового працедавця. Чи то розмір заробітків на поточній роботі відчутно знизився, чи вас взагалі було скорочено – які б причини не підштовхнули до змін, багато хто відчуває розгубленість виходячи на ринок праці. На безкоштовному вебінарі 3 червня у рамках проєкту TalentON експерти міжнародного кадрового порталу grc.ua разом з центром зайнятості та компанією «Датагруп» розкажуть, як діяти, якщо ви опинились без роботи.

Основні тези:

Спікери заходу:

Реєстрація на вебінар за посиланням.

❗ Після реєстрації на вебінар, ви маєте отримати листа на електронну пошту. Якщо ви не отримали листа з підтвердженням реєстрації або нагадування про вебінар – напишіть нам на 📧 info@grc.ua або 💬 на сторінку grc.ua - сайт з пошуку роботи

Бажаєте мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на Telegram-канал Talent ON. Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вакансии дня

Комментарии